Bluzlarınızı Dantellerle Süsleyin

Hepinizin dolabında uzun süredir üzerinize giymediğiniz ancak bir türlü elden çıkarmaya da kıyamadığınız onlarca eski bluz modeli olduğundan eminiz. Onlara yeni bir kimlik kazandırmaya, sıradanlığından kurtarmaya ve belki de en çok severek giydiğiniz kıyafetleriniz arasına almaya var mısınız? O halde bluzlarınızı dantellerle süsleyin hanımlar. Yüzünüzde şimdiden oluşan gülümsemeyi görür gibiyiz, hele bir de bluzunuzu dantelle yenileyip son haline getirdiğinizde neler yaşayacağınızı siz düşünün. Yeni bir şeyler alarak bir sürü paralar dökmek yerine eskilerinizi dönüştürmek inanın oldukça karlı bir hobi haline gelebilir.

bluzlarinizi-dantellerle-susleyin-1

Çok fazla masrafa girmeden, hatta alışveriş bile yapmadan elinizin altında bulunan, kullanmadığınız bir kenarda sırasının gelmesini bekleyen malzemelerinizle bile bunu başarabilirsiniz. Hatta başka bir eski bluzunuzun dantelini alarak yeni bir bluza sahip bile olabilirsiniz. Bluzlarınızı dantellerle süsleyin dedik ya, işe başlamadan önce biraz hayal gücünü ve güvendiğiniz zevkinizi de yanınıza almayı unutmayın. Eminiz çıkacak sonuçtan memnun kalacak, bunu yeni aldığınız kıyafetlere de yansıtacaksınız.

bluzlarinizi-dantellerle-susleyin-5

Tüm aşamalar birbirinden zevkli ve kolay olacak. İnanıyoruz ki; bunu yapmaya bir kere başladıktan sonra alacağınız keyfin yanı sıra ürettiklerinizle kendinizin, hatta dostlarınızın dolaplarında atıl durumda olan giysileri baştan yaratmak isteyeceksiniz. Dantelin o büyüleyici ve nostaljik havasını sıradan kıyafetlerinizin çehresini bir anda nasıl değiştirdiğine şahit olacak ve giysinize kazandıracağınız yeni kimliğine vurulacaksınız hanımlar.

bluzlarinizi-dantellerle-susleyin-2

Ev bütçenize katkı sağlamanın yanı sıra belki bunu profesyonel iş haline bile getirebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya başlayın, eski bluzlarınızı ortaya çıkarın. Mevcut malzemeleriniz sizi yeni uygulamanız için tatmin etmiyorsa en kısa zamanda küçük bir alış veriş planlamanızı tavsiye ediyoruz.

bluzlarinizi-dantellerle-susleyin-3

E ne duruyorsunuz hala? Bluzlarınızı dantellerle süsleyin, gardırobunuzu yenileyin hanımlar. Ayrıca sitemizdeki takı tasarımı ile ilgili bölümümüzü de inceleyebilirsiniz. Sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz.

bluzlarinizi-dantellerle-susleyin-4

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ