Boğazlı Panço Modelleri

Boğazlı Panço Modelleri

Kombinlerimizde ki kıyafetler kadar onlara eşlik eden aksesuarlar ve tamamlayıcılar da bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Aksesuar ve tamamlayıcı kıyafetlerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, göz nuru el örgüsü modelleri de mevcuttur. Son zamanlarda el örgüsü ürünlere olan düşkünlüğün artmasıyla beraber örgü parçalara olan ilgi de giderek artmaktadır. Örgü parçalar kombinelerin şıklığına şıklık kattığı gibi sizi daha özel ve güzel kılacaktır.

Örgü parçalar birbirinden şık modellere sahiptir. Her geçen gün yeni modeller örnekler ortaya çıkmaktadır. Soğuk kış günlerinin de gelmesiyle beraber kombinelerimize eşlik edecek olan atkı, bere ve panço gibi modellere de ihtiyacımız giderek artmaktadır. Bunların hazır olarak satılanları olsa da örgü modeller kadar ilgi görmemektedir. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden de giyeceğiniz örgü ürünler sizi daha özel kılacaktır.

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile birlikte örgü pançolara olan ilgi de giderek artmaktadır. Örgü pançolar kombinelerinizi renklendirecek ve sizin daha şık ve gösterili görünmenizi sağlayacaktır. Örgü pançolar tek renk iplik ile örüldüğü gibi birden fazla renk iplik ile örülen modelleri de vardır.

Örgü panço modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İnce iplikle ile örülen modelleri olduğu gibi kalın ipliklerle örülen modelleri de vardır. Aynı zamanda tığ işi örgü modeliyle örülen modelleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de mevcuttur. Panço öreceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kaliteli ipleri tercih etmenizdir. Pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Pançoların son zamanlarda boğazlı olan modelleri de oldukça sıklıkla tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ