Bonbon Şekeri Yelek Modeli Yapımı

Bonbon Şekeri Yelek Modeli Yapımı

Bonbon şekeri yelek modeli yapımı erkek ve kız çocukları için harika bir örgü modelidir. Yapılışı oldukça kolay model siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça farklı bir bebek yelek modeli olacağını düşündüğümüz bonbon şekeri örneğini uygulaya bilirler.

İki şiş örgü modellerini sevenler için harika yelek modeli sizleri beklemektedir. Hediyelik, kendi çocuklarınız için farklı bir model olduğunu düşünüyoruz. Sizler için video anlatımlı olarak yapılışını sunuyoruz. Yeni öğrenen arkadaşlarımızda kolaylıkla yapabilecekleri bir yelek modelidir. En güzel örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Bonbon Şekeri Yelek Modeli Yapımı

Yakadan başlanan roba modeli uygulanmıştır.

Tahta düğme kullanılmıştır.

1,5 yumak bebe ipi kullanılmıştır.

3,5 veya 4 numara şiş kullanımı

70 İlmek ile başlayıp 4 diş haroşa örelim. Erkek bebekler için sol tarafında ilik çalışması yapabilirler. İlk 4 ilmek haroşa örüp şişe bir kez dolayıp 5, 6 ilmek birlikte örelim 7 ilmek haroşa ve 7 ilmek düz örgü örelim toplamda 14 ilmek ön bedendir. Ayraç kullanımı takalım, artırma işlemi yapıp kol için 9 ilmek ayırıp ayraç takalım, gizli arttırma yapalım arka beden için 20 ilmek sayımız var. Yine ayraç takıp tekrar gizli arttırma yapalım tekrar sağ kol için 9 ilmek ayıralım, gizli arttırma yapalım ön kısım için kalan ilmekleri örelim. Arka kısımda ilk ve son 7 ilmekler haroşa aradaki ilmekler ters örgü olarak örelim. Roba kısmını detaylı yapılışı ve kesim çalışmaları, bonbon şekeri modelini uygulamak için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü, örgü ve el işleri, bebek yelek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kız çocukları için tığ işi yazlık panço yapılışı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Bonbon Şekeri Yelek Modeli Yapımı VİDEO ANLATIMLI

Elif pirenvise bebeğim örgülerim kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sena dedi ki:

    Abla senden Allah razı olsun nasıl güzel anlatıyorsun sayende hiç örgü bilmeyen ben bile ördüm

BİR YORUM YAZ