Boncuklarla Gözlük Süsleme

   Biz kadılar süslü olmayı, farklı görünmeyi hep çok sevmişizdir. Giyimimizden, kombinelerimize kadar hepsine özen gösterip girdiğimiz ortamlarda fark yaratmayı, dikkat çekmeyi fazlasıyla seviyoruz. Farklılık yaratmak içinde elimizden ne geliyorsa yapmaya her zaman hazırız. Kombinelerimize ufak dokunuşlar yaparak farklılık katabilir, ayrı bir hava katabiliriz. Mesela bir şapka takarak veya gözlük tarak kombinimizi tamamlayabiliriz. Böylelikle diğerlerinden daha farklı görünerek ön plana çıkmış oluruz.

boncuklarla-gozluk-susleme-6

Yeni trend olan gözlük süsleme yaparak da gözlüklerinize farklılık katabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun olan boncukları alarak, gözlük çerçevenize ekleyerek çok şık parçalar ortaya çıkarabilirsiniz. Renkli taşlarla süsleyebileceğiniz gibi, değerli taşlarla da süsleyerek gözlüğünüzün değerini artırabilir hem de çok özel bir parça haline getirebilirsiniz. Gözlük kullananlar yapabileceği gibi, kullanmayan bayanlarda güneş gözlüklerine rahatlıkla uygulayabilirler.

boncuklarla-gozluk-susleme-5

Yetişkinler için yapılabileceği gibi çocuklar içinde çok rahatlıkla bu tarz süslemeler yapılabilir. Mesela kız çocuğunuz var ise pembe çerçeveli güneş gözlüğü alıp kenarlarını renkli boncuklarla süsleyerek ona hediye edebilirsiniz. Eminim buna kızınızda bayılacaktır.

boncuklarla-gozluk-susleme-4

   Boncuklarla gözlük süsleme yaparak gözlüklerinizi sıradanlıktan uzaklaştırmış olursunuz. Böylelikle bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi başarmış olursunuz. Ayrıca gözlüğünüz sizin tarzınızı yansıtacağı içinde kombinelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

boncuklarla-gozluk-susleme-3

En farklı gözlük süsleme fikirlerini merak ediyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İster kendiniz için yapabilir isterseniz bir yakınınız için süsleme yapıp hediye edebilirsiniz.

boncuklarla-gozluk-susleme-2

İlk bakışta zor gibi gelse de aslında yapımı çok basittir. Biraz el becerisi olan bayanlar rahatlıkla yapabilirler. Sizde farklı olmayı, dikkat çekmeyi seviyorsanız gözlüklerinizi süsleyerek bütün ışıkları üzerinize çekebilirsiniz. Gözlük çerçevenizi ışıltılı taşlarla süsleyebileceğiniz gibi inci görünümlü taşlar ekleyerek farklı bir hava d katabilirsiniz. Hem spor kombinler için he klasik kombinler için birbirinden farklı süsleme fikirleri sitemizde mevcuttur.

boncuklarla-gozluk-susleme-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ