Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Günlük kullanımı uygun ve çeyize konulabilecek en güzel boncuklu iğne oyası modellerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası modelleri yazma kenarlarında, örtü kenarlarında ve bebeklerin örtülerinde şık durmaktadır. Evlenmek üzere olan ve çeyiz hazırlığı yapan genç kızlar da çeyizlerine koyacakları boncuklu iğne oyası yazmaları için model arayışına giriyor. İğne oyası modelleri arasından genellikle boncuklu olanlar daha çok tercih ediliyor. Özellikle düz renk yazmaların kenarında boncuklu iğne oyaları şık durmaktadır. Çok fazla desenli ve renkli yazmalarda daha sade modeller tercih edilmelidir. Mevlüt gibi yerlerde beyaz özel yazmalar üzerine işlenen boncuklu iğne oyaları tercih edilmektedir.

Çoğu kadının başını örtmüyor olsa bile bir iki tane yazması çekmecesinde mutlaka vardır. Temizlik yaparken, yemek yaparken kullanmak için çeyizlerine koyarlar. Artık çeyizlerde ne kadar çok yazma çeşidi olur ise o kadar beğeniliyor. Durum böyle olunca çeyiz hazırlığında olanlar da yazmalar için boncuklu, çiçekli, tığ oyası veya iğne oyası gibi birden fazla model örüp çeyizlerine koyuyorlar.

Aşağıda yer alan boncuklu iğne oyası modelleri arasından beğendiklerinizi seçip sitemizde iğne oyası kategorisinde yer alan içeriklerden yapımını öğrenebilirsiniz. Boncuklu iğne oyası modelleri arasından beğenip yapmak istedikleriniz hakkında detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ