Bonibon uzun lif modeli yapımı

Bonibon uzun lif modeli yapımı kalan lif ipleriniz ile yapabileceğiniz renk renk motifli harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Renkli lif modelleri sevenler için ip değerlendirmek adına şahane model olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan fıstık tekniği uygulaması ile yeni öğrenen arkadaşlarımızda bu güzel modeli uygulayacaklardır.

Lif modelleri çeyizlik ve günlük kullanım için oldukça fazla yapılan el işleri arasındadır. El örgü modellerinin en çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır.

Sayfamızda yeni tasarım lif modelleri çeyizlik lif örneklerin en güzelleri sayfamızda mevcuttur. Linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. En yeni lif modellerini bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Bonibon uzun lif modeli yapımı

6 Renk lif ipi kullanılmıştır. Renk tercihleri sizlere kalmıştır.

Elinize yatkın tığ seçimi

6 Zincir ile halka oluşturalım aralarda iki zincir çekelim ve toplamda altı fıstık yapıp sırayı tamamlıyoruz. İkinci sırada ara zincirler içine çift fıstık yapalım toplamda on iki fıstık oluyor. Üçüncü sırada çift ve tek fıstık uyguluyoruz. Fıstık sayısı on sekiz olmuş olacaktır. Motiflerimizi istediğiniz renklerde hazırlayıp sonrasında birleştirme tekniğini uyguluyoruz. Detaylı anlatım için video izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ören kadın diloş youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Bonibon uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ