Buket gül lif modeli yapımı

Buket gül lif modeli yapımı yeni tasarım lif modelleri ile yine siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modelleri arayan arkadaşlarımız için buket gül lif modeli çeyiz için görselliği ile çok yakışacaktır. Annelerimiz lif örneğimizi severek öreceklerini düşünüyorum.

Lif modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam ederken yeni modeller sizlerle buluşmaya devam etmektedir. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret ermeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde buket gül lif modeli sizler için bol siparişler getirecektir. En güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Buket gül lif modeli yapımı

Yıldız tekniği ile çalışılmış

Yıldız zemin üzerine kurulmuş

Kurdele

7 Numara tığ tercihi, makas

İlk olarak yıldız zemini hazırlayalım. Sihirli halka yapıp 3 lü dolgu fıstık uygulaması yapalım. Toplamda 6 fıstık yapalım aralarda 1 zincir çekelim. 2 ci sırada önce sabit fıstık yapıp sonrasında 2 li acık fıstık yapıp kapatıyoruz. Bu sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. Bu şekilde toplamda fıstık sayısı 7 sıra olana kadar devam edelim. Bir dilim için 7 fıstık olup sonrasında eksiltme uygulaması yapıyoruz. Sonrasında gül buketini yapıp süslüyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Buket gül lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sibel dedi ki:

    çok güzel bir lif olmuş elinize saglık . fiyatı nedir böyle lifin maliyeti sizce

BİR YORUM YAZ