Soda şişesi ile neler yapılır

Soda şişesi ile neler yapılır en çok marketten aldığımız soda ve başka cam içeceklerin şişeleriyle neler yapılabilir ? çok güzel vazo yapamaya ne dersiniz? yaz gelmişken mis kokulu çiçekleri, gül, leylak, kokularını evimizde koklamak için bol bol vazo ihtiyacını karşılamak için kendin yap bölümünde bugün süslü vazolar yapıyoruz.

Soda şişelerini değerlendiriyoruz. Elimizde bulunan inci, boncuk, kurdele, nasıl istiyorsak süsleyip kullanabilirsiniz. Hediye olarak yapılabilecek en güzel olan el emeği olduğunu düşünüyorum. Anneler günü için çok şık bir armağan olacaktır.

Hanımlarımız bir çok şişe veya atılacak şeyleri değerlendirmeyi çok beceriyorlar. Bizlerde küçük alternatif olarak sizler için soda şişesinden en güzel vazo yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Umarım severek evinize şıklık güzellik katacak bir çok vazolar yapıp bizleri hatırlarsınız. Yepyeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Soda şişesi ile neler yapılır

Soda şişesiyle neler yapılır?

Marketlerden aldığımız sodaların şişelerini değerlendirmek için gerekli malzemeler.

Renkli kurdeleler, renkli çakıl taşı veya kum

Jüt ip sıcak silikon veya yapıştırıcı

Boncuk beyaz deniz kabukları içlerine koymak için çiçek

Elinizde olan malzemelerle bu şişeleri şık aksesuarlar haline getirebilirsiniz. Elinizde hangi malzeme varsa o yeterli gelecektir. Kolay gelsin.

Kendin yap, kendin yap/ dıy hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Soda şişesi ile neler yapılır video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/NIeQpl0ctuQ
Örgü günlüğüm kanalına bu güzel şişeleri değerlendirme video anlatımı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ