Burma örgü yelek modeli yapılışı

Burma örgü yelek modeli yapılışı

Burma örgü yelek modeli yapılışı farklılık arayanlar için kolay ve görselliği güzel olan örgü modelimizi bir çok örgü tekniğinde kullanabilirsiniz.

Her türlü yelek ve battaniye bere lastik modeli artı şal ve patik modellerinde uygulayabilirsiniz.

Yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde videomuz oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Örgü modellerinde çok amaçlı olarak kullana bileceğiniz burma tekniği sizler için anlatmaya çalıştık çok güzel modellerde kullanmanız dileğiyle en güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Burma örgü yelek modeli yapılışı

Model İkili burma örgü yapımı

İp sizin yapmak istediğiniz örgü modeline göre değişebilir.

Şiş numarası ip kalınlığına ve inceliğine göre değişim gösterebilir.

İkili burma modelini lastik üstüne uyguladım. Modelimiz altı ilmek le oluşuyor aralarda ilmek sayısın 1, 2, 3, olarak istediğiniz gibi koyun. Burma modelinde sadece bir sırasında işlem yapılıyor ilmekleri burma yaptığımız sıra diğer sıralar üst üste tersi ters düzünü düz örülüyor. İkili burma modelini lastik üstüne yelek yapmak isteyenler için gösterim yaptım. Çok güzel ve basit olan ikili burma modelini sizlerde çok seveceksiniz. Yapmak isteyenler için şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Burma örgü yelek modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ