Bütçenizi Zorlamadan Evinizi Değiştirmenin 4 Yolu

Bütçenizi Zorlamadan Evinizi Değiştirmenin 3 Yolu

Bütçenizi zorlamadan ve kendinizi sıkmadan, fazla para harcamadan evinizde yapacağınız ufak ama etkili değişiklikler ile evinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Ufak dokunuşlar yaparak evinizi daha sevimli, şık ve farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ufak değişikliklere en çok zamanınızın geçtiği mutfaktan başlayabilir, salon yatak odası içinde güzel ve farklı fikirlere açık olabilirsiniz. Bunun için hayal gücünüzü kullanmanız ve hayallerinizi evinize taşımanız yeterli olacaktır. Çok para harcamadan evinizi değiştirmenin yolları arasından birkaçı ise şunlardır;

  • Eviniz için seçtiğiniz aksesuarlar oldukça önemlidir. Sade ve düz bir mobilya seçimi doğru aksesuar ve dekoratif eşya seçimi ile daha şık ve güzel olabilir. Aksesuarlara çok fazla para vermek yerine el emeği, el örgüsü, el yapımı ürünlere evinizde yer açabilirsiniz.

  • El emeği ürünlere verilen değerin ve önemin arttığı günümüzde sizlerde evinize kendi el emeği ürünleriniz ile ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Renkli penye ipten yapılan mini bir banyo paspası banyonuza ayrı bir hava katmaya yetecektir.

  • Evinizin bir duvarını duvar kağıdı ile kaplayarak daha şık ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kurumuş ağaç dalları, manzara görünümlü veya doğal taş görünümlü duvar kağıtları bu senenin modası ve trendi olmayı başarmıştır.

  • Eviniz için küçük ama etkili tabloları kullanmaktan kaçınmayın. Evinizin genel havasına ve ambiyansına uyum sağlayacak şık tablolar ile evinize renk katabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ