Buzdolabı Süsü Uğur Böceği Magnet Nasıl Yapılır ?

Buzdolabı Süsü Uğur Böceği Magnet Nasıl Yapılır ?
Merhabalar arkadaşlar daha önceden sizler ile paylaşmış olduğumuz uğur böceği dolap süsü magnet videomuzun dah detaylı ve yavaş olarak anlatılmasını isteyen takipçilerimiz için yeni anlatımlı video paylaştık. Bu videomuzda daha da detaylı ve anlatımlı olarak buzdolabı süsü olarak en çok tercih edilen uğur böceği megnetin tüm püf noktalarını paylaştık. Magneti yapacak olan arkadaşlara kolaylıklar diliyoruz.
Not: Yaptığınız magnetleri mobil uygulamamızda veya facebook sayfamızda bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İstekleriniz doğrultusunda yeniden anlatıma aldığımız uğur böceği magnet modelimizin anlatımı tamamlandı. Magnet modelimizi dilerseniz dolap süsü olarak kullanabilir dilerseniz doğum , mevlüt , doğum günü gibi özel günlerde hediyelik olarak dağıtabilirsiniz. Gelelim nasıl yapacağımıza ;

Malzeme olarak artan iplerinizi de değerlendirebileceğiniz bu çalışmada tığınızı ipe uygun olarak seçmelisiniz . Detaylı ve yavaş bir şekilde videoda tüm ayrıntılarını vermeye çalıştım . Buna rağmen takıldığınız yerler olursa lütfen bize ulaşın . Örgü modelleri canimanne isimli mobil uygulamamız üzerinden yazarsanız sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca videomuz ile ilgili olumlu yada olumsuz yorum ve fikirlerinizi videonun altına yorum olarak lütfen yazın . Bizde ona göre çalışmalarımıza yön verelim ? Kanalımıza abone olarak yüklenen tüm videolarımızı yakından takip edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ