Canım Anne

Çam dalı bebek yeleği yapılışı

Çam dalı bebek yeleği yapılışı

Çam dalı bebek yeleği yapılışı tığ işi bebek yeleği modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sonbahar yaklaşırken örgü modellerimizde yeni çam dalı bebek yelek modeli görselliği güzel olan yelek modelidir. Bebek yelekleri bebek örgü modellerinde en çok uygulananlar arasında yer almaktadır. Özellikle el emeği sevenler için bebek yelekleri vazgeçilmezlerden olmaktadır.

Tığ işi bebek yelek örnekleri arayanlar için sayfamızda bebek yeleği modelleri oldukça geniş örnek içeriğine sahiptir. Video anlatımlı modellerimiz yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Çam dalı bebek yeleği yapılışı

1 ve 1,5 yaş aralığı için uygundur.

Santim olarak : Yakadan etek boyu 34 santim

En genişliği 31 santimdir.

Model anlatımında lif ipi kullanılmıştır. Sizler bebe yünü ile yapabilirsiniz.

Tığ numarasını ip ve elinizin sıklığına göre seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak zincir sayımızı ayarlayalım, toplamda 115 zincir sayımızı çekelim, tığımıza ipi dolayıp dördüncü zincire batıp ikili trabzan yapalım, 19 trabzan yapıyoruz. İki zincir çekip aynı noktaya trabzan yapalım, 16 trabzan yaparak devam edelim, tekrar iki zincir aynı noktaya ikili trabzan yapalım, arka kısım için 38 trabzan yapıyoruz. kol için 16 trabzan yapıyoruz. Ön kısım içinde 19 trabzan yapalım. İkinci sıraya geçerken üç zincir çekelim trabzan uyguluyoruz ve iki zincir çektiğimiz boşluğa iki trabzan yapalım arada zincir ve iki trabzan yapıyoruz. Arttırma uygulamış oluyoruz. Aynı mantıkla roba kısmını tamamlıyoruz. Aynı mantıkla toplamda 12 sıra örülmüştür. Model kurulumu ve detaylar için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bebek yeleği yapımı, örgü bebek yelekleri, tığ işi bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Hobim örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Bebek yeleği yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ