Tunus işi harika lif modeli yapılışı

Tunus işi harika lif modeli yapılışı farklı teknik arayanlar için renkli lif çalışması harika görselliği ile değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kolay lif örneği arayanlar için ve arta kalan lif iplerinizi değerlendire bileceğiniz güzel lif modelini youtube canım anne kanalından izleyerek uygulayabilirsiniz. Farklı lif modellerimiz de sayfamızda ve youtube kanalımızda mevcuttur.

Tunus işi harika lif modeli yapılışı

3,5 Numara Tunus İşi Kullanımı

Lif İpi İstediğiniz Renk Seçimi

Yapılışı: 3 Katları +4 ilmek ile kurulumunu ayarlayarak zincir sayımızı ayarlayalım. Zincir çekimini çift katlayıp ipi o şekilde zincir çekip devamında tek kat ile örme işlemi devam edilmiştir. Her zincir içinden üç ilmek çıkartıp sıra sonuna gelelim sıra sonunda farklı ip seçerek devam ediyoruz. İlk tek ilmek toplatıp sonra üç ilmek toplayıp sabitleyip aralarda zincir çekip üç ilmek toplayıp sıra başına gelelim, tekrar üç ilmek çıkartma işlemi yapıp aynı mantık ile istediğiniz renk ve boyuta gelene kadar örelim, detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi lif yapımı, lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Harika lif modeli yapılışı video anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ