Canım Anne

Yazma Oya Örnekleri

Yazma Oya Örnekleri

Yazma oya örnekleri tığ işi yazma modelleri ve iğne oyası yazma kenar oyaları tülbent kenar oyalarının vazgeçilmezi olmaktadır. Yazma kenar oyaları tığ işi ve iğne oyası sıkça yapılan yazma kenar örnekleri olmaktadır.

Kızlarımızın çeyizlerinde yazma modelleri oldukça fazla sayıda yapılmaktadır. En güzel iğne oyası örnekleri, namazlık tülbent modelleri, sıralı oyalar. Yazma oyalarının çeşidi oldukça fazla olması çeyizlerde tülbent sayısı 100 adeti bulmaktadır. Ayrıca nişan bohçalarında yazmalar büyükler için yer almaktadır. Kayın valide için en güzel model yapılarak nişan bohçasında hediye olarak yer almaktadır.

Tığ işi yazma modeli, iğne oyası yazma modeli, yazma kenar oyaları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımları modeller için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yazma Oya Örnekleri

Örmesi kolay anlatımlı oya örnekleri. Kalın filoş ip ile örülen basit bir örnek. Kendinize ölçü olarak dondurma çubuğu ayarlayabilirsiniz. Sondaki resme baktığınız da modelin ayrıntısını daha iyi anlayacaksınız. Üç gözeneğe üçerli trabzan dolgu yapıyoruz 4 zincir çekip daha sonra ilmeği uzatarak çubuğa takıyoruz. Aynı noktadan ilmek çıkarıp tekrar çubuğa takarak 6 kez tekrar edeceğiz. 4 zincir çekip işleme aynı şekilde devam ediyoruz. Son kısımda da renkli ip ile dört zincir çekip batarak sırayı tamamlıyoruz aralarda örümcek yapılıp modeli çıkarıyoruz.
oya modelleri
oya modelleri
oya modelleri
oya modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ