Canım Anne

Çam dalı kadın yelek modeli yapımı

Çam dalı kadın yelek modeli yapımı

Çam dalı yelek yapımı ister çeyizlik veya sipariş için yapabileceğiniz güzel tığ işi yelek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi yelek modelleri yapılışı kişiye göre tercih edilmezi değişebilir. Şiş örgü ve tığ işi bayan yelekleri örgü grubunda en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır.

Bayan yelek modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Farklı örnek ve teknik ile sayısı oldukça fazla yapılan yelek modelleri olmaktadır. Günlük hayatımızda yelek kullanımı kıyafetler arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle el emeğini sevenler sipariş vererek yelek modelleri dolaplarında yer almaktadır.

Yelek modelleri şiş örnekleri de çok beğenilenler arasında yer almaktadır. Model seçeneği ve yaka ve kol kesimi daha farklı olmaktadır. Ön kısım detayı tığ işi modeline göre biraz daha zor diyebileceğimiz işçiliği olmaktadır. İkisinde güzelliği ayrı olmaktadır. Tığ işi yelek örnekleri uzunluğu biraz daha fazla olmaktadır. Yazlık yelek örneklerinde daha salaş ve delikli örnekleri olduğu için tığ işi yelekler biraz daha fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kışlık yelek modeli daha çok şiş örgüleri arasında yer almaktadır. Sayfa içeriğimize bakarak yelek örneklerini seçebilirsiniz.

Çam dalı kadın yelek modeli yapımı

İp tercihi sizlerin beğenisine kalmıştır. Model anlatımında simlip seçilmiştir.

İp ve elinizin yatkınlığına göre tığ seçimini yapabilirsiniz.

Yapılışı: ilk olarak ön kısımdan başlıyoruz. Alt lastik kısmını otuz yedi tane kutu yapıyoruz. Arka kısım için 150 zincir sayısı hazırlayıp bir zincir atlayıp diğerine batarak kutu oluşturuyoruz. Toplamda 75 kutu yapmış oluyoruz ve üç sıra örelim. Model kurulumuna geçiyoruz. Modelin sayı ölçüsü ve detayları video anlatımda mevcuttur. Detaylar ve yapımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Örgü, bayan yelek modelleri çeyizlik yapımı, yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Liflerinsultani örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yelek yapımı VİDEO ANLATIM

En Çok Istek Alan Yelek Modeli/Gelin yeleği/ Çam Dalı Yelek yapimi
Çeyizlik yelek modeli /gelin yelegi modeli/kolay yelek örnekleri #tigisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ