Canım Anne

Dantel çiçekli perde modelleri

Dantel çiçekli perde modelleri

Dantel çiçekli perde modelleri yazımızın içinde perde örneklerinin görsellerini yazımızın içinde siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dantel evlerimizin şıklığı olmaktadır. Dantelsiz ev olduğunu düşünmek imkansız gibi bir şey dantel şıklığı vazgeçilmezimiz olmaktadır. Tığ işi dantel yapımı el işlerinin

Dantel denilince akla gelen çeyizlik dantel modelleri olmaktadır. Perde modelleri mutfak perdesi olarak daha sık rastladığımız dantel perdeleri olmaktadır. Mutfak camların boyutu küçük olduğu için örmesi daha kolay olacaktır. Danteller şık ve güzel olduğu kadar da emek oldukça fazladır. Modelin ağır olması yapımının aylarca sürmesi demektir. Kızlarımızın çeyizleri oldukça emekle hazırlanmaktadır. Perde modelleri kumaş uç kısmına piko yapılarak uygulanan diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Uç kısmına geniş dantel örülüp ister mutfak, yatak odası, ve diğer odalarınıza perde olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca dantel bilmeyen hanımlarımız sipariş alan arkadaşlarımıza birçok dantelin siparişini vermekteler. Buda evde olan arkadaşlarımıza gelir kaynağı diyebiliriz. Şıklığı kadar dantellerin iş olarak yapılmaktadır. Sayfamızda dantel örnekleri oldukça geniş içeriğe sahiptir. Sizlere fikir olabilecek dantel örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Dantel, dantel perde örnekleri, tığ işi dantel yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Dantel çiçekli perde modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ