Cam Fanus Süsleme Örnekleri

Süs balıkları için evde kullanılan can fanusları aşağıda yer alan örnekler gibi yeniden değerlendirip süsleyerek evinizin dekorasyonuna renk katabilirsiniz. 

Cam fanuslar genellikle süs balığı yetiştirme, terrarium süsleme gibi alanlarda kullanılır. Cam fanusların genel itibari ile şekilleri dekorasyona uygun bir yapıdadır. Evinizde yer alan ve kullanmadığınız cam fanusları tekrar değerlendirmeniz için geri dönüşüm fikirlerini uygulayabilirsiniz. Ayrıca içerisinde balık bulunan cam fanusların da içerisini bir denizin dibini andıran görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Cam fanusların dekore edilmesi oldukça kolaydır. Balıklarınız için daha oksijeni bol bir alan isterseniz içerisini dekoratif yeşil küçük ağaçlar veya yosunlar ile şekillendirebilirsiniz. Aynı şekilde süs olarak kullanmak isterseniz dışını istediğiniz renge boyayıp içerisine mumlar yerleştirebilir veya küçük kaktüsler ekleyebilirsiniz.

Cam fanus içerisine deniz taşları, çiçekler ve mumlar ekleyip dekoratif bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. İsterseniz deniz taşlarını boyayabilirsiniz. Ya da deniz taşlarını cam fanusun içerisine döşeyip daha değişik dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça sevilen terrarium süslemesini kendiniz de yapabilirsiniz. Terrarium cam fanusların içersinin dekoratif bir şekilde küçük bitkiler, ağaçlar ile süslenmesidir. Terrarium bir hobi haline gelmiştir. Çoğu kişi terrarium yaparak rahatladığını belirtmektedir. Evinizde bir terrariumunuz olsun istiyorsanız aşağıda yer alan örnekleri değerlendirip malzemelerini alarak kendiniz zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

Cam Fanus Süsleme Örnekleri

Birbirinden güzel cam fanus süsleme örneklerini çeşitli olarak aşağıdan bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ