En Güzel Butik Pasta Modelleri

En Güzel Butik Pasta Modelleri

Son zamanlarda çok fazla beğenilen ve kutlama günlerinin vazgeçilmezi olup kişiye özel tasarlanan en güzel butik pasta modellerini sizler için derledik. 

Artık kutlama yapılırken butik pastalar tercih ediliyor. Butik pastalar kişiye özel tasarlandığı için oldukça beğenildi. doğum günü olan kişilerin zevklerine, işlerine, hobilerine göre yapılabilen butik pastaların maliyeti diğer pastalara göre daha fazladır. Butik pastaları eğer merakınız var ise siz kendinizde evde kolayca yapabilirsiniz.

Butik pastaların üzeri süslenirken renkli şeker hamurları kullanılmaktadır. Örneğin oğlunuz arabaları çok seviyor ve doğum günü ise araba figürlü bir butik pasta yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde kızınızın makyaja ilgisi var ise üzerinde makyaj malzemeleri bulunan bir pasta yaptırabilirsiniz.

Çocukların oldukça sevdiği butik pastaları yetişkinler de beğeniyor. Özellikle mesleğe göre yapılan butik pastalar daha çok seviliyor. Örneğin bilgisayar ve yazılım ile uğraşanlar için pasta üzerine konulan bilgisayar, klavye, fare şekilleri dikkat çekiyor.

Butik pastalar genellikle kişi sayısına göre yapılıyor ve yapılması diğer pastalara göre biraz daha zaman alıyor. Pastanın büyüklüğüne göre yapım süresi de 1-2 gün arasında değişiyor. Butik pastaların bozulmadan durabilmesi için buzdolabında yani serin bir ortamda muhafaza edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde üzerine şekerle yapılan şekillerde bozulmalar meydana gelecektir.

En Güzel Butik Pasta Modelleri

Kutlama, doğum günü, nişan, söz veya evlilik ile ilgili en güzel butik pasta örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ