Çarkıfelek lif modeli yapılışı

Çarkıfelek lif modeli yapılışı

Çarkıfelek lif modeli yapılışı renk renk oluşu ile dikkat çeken lif örneğimiz zevkli örülüşü ile sizlerin beğenisinde farklı renklerde bir çok çarkıfelek lif modeli yapabilirsiniz.

Hanımlarımızın el işlerinde olmazsa olmazlarından olan lif örnekleri kız çeyizlerini süslemeye devam ediyor. Bizlerde canimanne.com ailesi olarak en yeni tasarımlı lif modellerini video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Ayrı olarak orta kısmındaki puf çiçeğimizin video anlatımını yazımızın içinde bulabilirsiniz. Çarkıfelek lif modelimizin orta kısmına ayrı şıklık katmış olan çiçeğimizi başka lif örneklerinde kullana bilirsiniz. Lif yapımında 4 renk tercih edilmiş sizler 6 renkli de yapabilirsiniz, her dilim başka renk olarak neden yapılmasın zevkler farklılık göstere bilir.

Lif yapılışları hobi olarak başlayan ve bir çok hanımlarımızın iş kaynağı diyebiliriz, tasarım yaparak bir çok lif modeline imza atıyorlar ve yapılışlarını video olarak destekleyerek bir çok hanımlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Buradan bütün emekçi hanımlarımızı kutluyorum başarılarının devamlılığını diliyorum.

Yeni özel tasarımlarda tekrar görüşmek dileğiyle, sizlerde bir çok lif modeline linklerimizden ulaşabilir en güzellerini arkadaşlarınıza hediye ederken, bizleri de tavsiye etmeyi unutmayınız. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin. HOŞÇAKALIN

Çarkıfelek lif modeli detayları

Modelimizin yapımında 4 ren kullanılmıştır,

Bonbon ve kristal marka ip tercih edilmiş, sizler istediğiniz markaları seçebilirsiniz.

5 Numara tığ ile örülmüş, tığ seçimi ip kalınlığı ve el alışkanlığına göre değişim olabilir.

Öncelikle alt beyaz zemin yıldız tekniği kullanılarak yapılıyor.

Sonrasında kenar oyası yapılarak ilerliyor.

Son olarak renkli üçgen kısımlar 6 adet yapılarak, zeminimizin üzerine dikiliyor ve orta kısmına da puf çiçek yapılarak dikiliyor.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı desteklerinizi unutmayınız. Videolarımızın devamlılığı için paylaşımlar bizler için çok değerlidir.

Çarkıfelek lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Puf çiçeği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyorum.

blank

Çarkıfelek lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ