Çarşaf Kenarı Dantel Modelleri

Her ne kadar tekstil sektörü gelişmiş ve her şeyde olduğu gibi nevresim takımlarında da harika modeller yapılıyor olsa da yine de kenarı dantelli çarşaflar hala bazı hanımların vazgeçemedikleri arasında yer alıyor. Renk renk, desen desen hazır çarşaflardan kullanılsa bile kızların çeyizlerinde mutlaka birkaç takım kenarı dantelli çarşaf modelleri bulunuyor. El emeği, göz nuru olan bu dantelli çarşaflar hem çeyizlerde göz dolduruyor, hem de çeyiz görmeye gelenlerin hayranlığını kazanıyor.

Dantelli çarşaf örnekleri hanımlar arasında çok revaçta. Birbirlerinden alıp verdikleri çeşitli dantel örnekleri elden ele dolaşıyor. Meşhur dantel örnekleri alışverişi, çarşaf kenarı dantellerinde de yapılıyor. İnternette pek çok sitede bulabileceğiniz çarşaf kenarı dantel örnekleri bizim sitemizde de pek çok içerikte yer almakta. Sizler için zaman zaman yayınladığımız bu dantel örnekleri size yardımcı olmak içindir. Sitemizdeki bütün içeriklerde olduğu gibi yayınlanan her sayfa sizlerden gelen istekler ve ilgi gören konular üzerinedir. Eğer sitemizde göremediğiniz ve yayınlanmasını istediğiniz konular varsa Facebook sayfamızdan ya da diğer sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizle aynı adlı uygulamamız da bulunmaktadır.

Aşağıda sıraladığımız çeşitli çarşaf kenarı örnekleri umarız sizlere fikir olur. Diğer tüm içeriklerimizde olduğu gibi yazılı anlatımlarımızı çokça görselle süslemekteyiz. Yine bu da sizlerden gelen talepler üzerinedir.

www.canimanne.com sitesinde sadece dantel ve örgü işleri değil; yüzlerce çeşit nefis yemek tarifi de yer almaktadır. Ayrıca dekorasyon ve kendin yap bölümlerimiz evinin dekorasyonuna önem veren ve el becerisi kuvvetli hanım takipçilerimiz için düzenlenmiştir. Sitemizde dolaşırken beğendiğiniz içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşmamız sizden ricamızdır. Çünkü bu vesileyle hem içeriklerimizden daha çok kişi faydalanırken, hem de bizler daha çok kişiye ulaşmış olabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ