Tığ İşi Üçgen Şal Modelleri

Örgü örmeden duramayan hanımların yaz kış ellerinden tığlar ve örgü ipleriyle motifler, örnekler eksik olmaz. Hepimizin bir zaman örgüye heves etmişliği, bir şeyler örmüşlüğü mutlaka vardır. Örgü el işlerini seviyorsanız ve tığ işine de hakimseniz gelin birlikte her mevsimde rahatlıkla üzerinize alabileceğiniz tığ işi şal modelleri araştıralım. Günün yoğun ve stresli havasından akşamları dinlenirken aynı zamanda kafanızı boşaltacağınız bir hobi ile meşgul olmak size iyi gelecektir. Tığ işi kolay üçgen şal yapımı tahmin ettiğinizden daha kısa sürede örebileceğiniz kolay örnekler içermektedir. Havaların yavaş yavaş serinlemeye yüz tuttuğu şu günlerde mevsimine göre iple öreceğiniz güzel bir şalınız olmasını istiyorsanız kolları sıvama vaktiniz geldi demektir.

Tığ işi üçgen şal örnekleri yapılışı açısından sizi zorlayıp, yormayacak kolay motifler de içermekte. Tığ işlerindeki ustalığınıza göre seçeceğiniz bir model, size hem keyifli vakit geçirtecek hem de el emeğinizle bir şey üretmenin tadına vardırtacaktır. Tığ işi üçgen şal örneklerine göz attığımızda genellikle şalı örmeye uç noktasından başlandığını görüyoruz. Her sırada yanlardan ilmek ya da motif arttırma yoluyla genişletebileceğiniz üçgen şalınızı istediğiniz büyüklükte örebilirsiniz. Uçtan başlanarak örülen şalların yanı sıra omuzlardan başlayarak örebileceğiniz modeller olduğunu da hatırlatmak isteriz elbette. Üçgen şalınızı tek bir parça olarak örebileceğiniz gibi, farklı motifleri birleştirerek de hazırlayabilirsiniz. Bu tarz örgülerde tek bir motif seçebileceğiniz gibi daha modern bir hava yaratmak istiyorsanız değişik boyutlardaki motifleri birleştirmek hoş bir sonuç verecektir. Simli iplerle öreceğiniz şalınızı abiye olarak kullanabilir, daha günlük şallar için karışık renkli veya düz renk yünleri tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon konusundaki farklı fikirlere bu linkten ulaşabilir, kendi hayal gücünüzün de yardımıyla bambaşka sunumlar tasarlayabilirsiniz sevgili hanımlar. Sayfamızda beğendiğiniz bilgileri dostlarınızın da takip etmesini isterseniz sosyal medyadaki hesaplarınızda paylaşmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ