Çaydanlık lif modeli yapımı

Çaydanlık lif modeli yapımı farklı isim olarak demlik lif örneği olarak bilinen lif modelimizi çeyizlik, hediyelik olarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Çeyizler için farklı model desenleri arıyorsanız çaydanlık örneği güzel ve kare lif modeli tercih eden arkadaşlarımız içinde güzel bir çalışma olacaktır.

Yapılışı kare olan lif modelimiz tek parçadan oluşu kolay yapılışı ile hanımlarımızın beğenisini alabileceğini düşündüğümüz bir lif modeli olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde lif modelleri teknikleri nasıl yapılır sayfamızda video anlatımları mevcuttur izleyerek bütün lif modellerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde çaydanlık lif modeli siparişleriniz içinde farklılık arayanların modeli olacaktır. Yeni lif modellerimiz içinde linke tıklamayı unutmayınız, tekrar lif modellerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çaydanlık lif modeli yapımı

Demlik lif yapımı

3 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

7 Numara tığ tercihi, sizler elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

İlk olarak 3 zincir çekelim, üst üste 23 fıstık yapalım, 24 cü fıstığı kapatmadan 3 lü fıstık uygulayıp kapatalım yıldız tekniği modeli uyguluyoruz. Üç lü fıstık toplayarak sıra sonuna kadar yapalım. 3 cü sırada model uyguluyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı ve yeni lif modellerine ulaşmak için karelerin dansı yapılışı lif modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

Çaydanlık lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Ören hanım kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ