Cep Telefonu Kılıfı Yapımı

Elimizden düşmeyen, çoğumuzun yaşam kaynağı haline gelen cep telefonları için son zamanlarda birbirinden ilginç kılıflar üretilmeye başlandı. Sizler tercih ediyor musunuz bilmiyorum ama başlarda ben hiç sevmezdim bu telefon kılıflarını. Hem benim zevkime göre üretilmiyordu, hem de telefonumu bir şeylere sarıp sarmalama fikri hoşuma gitmiyordu. Çünkü eskiden bu kadar ince ve modern görünümlü kılıflar yoktu ve herkesin zevkine hitap etmiyordu. Şimdi ise isteyene taşlı, isteyene simli, isteyene etnik desenli, isteyene ise fotoğraf baskılı telefon kılıfları mevcut. Piyasada birbirinden ilginç telefon kılıfları mevcutken hala bunlara kafa tutmak pek doğru olmaz diye düşünüp biraz araştırma yaptıktan sonra birkaç adet edinip değiştirerek bir müddet kullandım.

Daha sonra aklıma bir fikir geldi! Neden kendi telefon kılıfımı kendim yapmıyordum? Hemen telefon kılıfı nasıl yapılır diye araştırmaya başladım. Bulduklarım beni gayet mutlu etti. Hem kendi kılıfımı kendim yapacaktım hem de benim yaptığımdan bir başkasında olamayacaktı, bana has olacak olması daha da hoşuma gitti. Eğer sizler de benim gibi düşünüyorsanız bu yazıdan faydalanıp kendinize özgü bir kılıf yapabilirsiniz. Şimdi size kendi yaptıklarımdan örneklerle bahsedeceğim.

canım anne-258

Telefon kılıfı yapımı;

Telefonumuzun ebatlarında kesebileceğimiz bir adet keçe alıyoruz. Telefonumuzu keçenin üzerine koyuyoruz ve üç tarafından dikilebilecek şekilde pay bırakarak kesiyoruz. Kestiğimiz keçeyi üst üste koyarak kenarlarından dikmeye başlıyoruz. İsterseniz,  güzel bir görsel olacağını düşünüyorsanız iplerin çapraz durmasını sağlayacak şekilde de dikebilirsiniz. İşte kılıfımız hazır geriye arzunuza göre süslemeniz kalıyor!

Elinizde şeffaf bir telefon kılıfı varsa onu ojelerinizle de renklendirebilirsiniz! Kılıfınızı ters çevirip ojelerinizi üstüne gelişi güzel bir şekilde damlatarak yepyeni bir hal almasını sağlayabilirsiniz!

Güle güle kullanın!

canım anne-256

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ