Çerçeve Tasarım Modelleri

Çerçeve Tasarım Modelleri

Ev dekorasyonu konusunda aldığımız mobilya ve eşyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünlerde bir o kadar önem taşımaktadır. Doğru ve şık aksesuar seçimi ile beraber dekorasyonunuz tamamlanmış ve renk kazanmış olacaktır. Ev dekoruna renk katan aksesuarlarınızı hazır olarak satın alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz. Birçok farklı geri dönüşüm ve kendi ya projeleri sayesinde bu mümkündür. El emeği ile yapılan ürünler çok daha fazla kıymetlidir ve size özeldir. Sizlerde evinize ve size özel tasarımlar yapmak istemez misiniz?

Dekorasyon ve aksesuar ürünlerinden biri de elbette ki fotoğraf çerçeveleridir. Anılarımızı taşıyan çerçeveleri hazır almak yerine kendiniz yeniden tasarlayabilirsiniz. Çerçeve tasarımları oldukça fazla ve çeşitlidir. Sizlerde bunlardan yararlanarak şık ve farklı fotoğraf çerçeveleri yapabilirsiniz.

  Çerçeve tasarım modelleri arayanlar bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirler. İstediğiniz desen veya kumaşı seçerek çerçeve üzerine yapıştırınız ve eskitme yöntemini kullanarak şık bir hava yaratarak evinizin istediğiniz köşesinde sergileyebilirsiniz.

Süslü çerçeveleri sevenler için birçok öneri ve fikir bulunmaktadır. Çeşitli materyaller boncuk, inci, kurdele veya kendi yapmış olduğunuz kelebek gibi motifleri kullanarak çerçeveleri süsleyebilirsiniz.

Farklı dokuları sevenler varsa eğer fotoğraf çerçevesi tasarlarken düğmeleri kullanabilirler. Çeşitli renklerde ve boyutlardaki düğmeleri yapıştırıcı yardımı ile çerçeveye yapıştırıp kaplayınız. Oldukça farklı ve şık görünen bu çerçeve evinizin en güzel köşesinde sergilenmeyi fazlasıyla hak edecektir.

Elinizde bulundurduğuz veya biriktirdiğiniz deniz kabukları ve midyeler varsa ve nasıl değerlendirmeniz gerektiğini bilmiyorsanız çerçevelerinizi bunlar ile kaplayabilirsiniz. Deniz kabukları ile oldukça şık ve farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Haritaları kullanarak şık ve farklı görünen çerçeveler elde edebilirsiniz. Haritalardan kestiğiniz parçaları çerçevelere yapıştırarak kaplayabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ