Çerçeveli kare lif yapımı

Çerçeveli kare lif yapımı çeyizlik kolay kare lif modeli en kolay yapabileceğiniz lif örnekleri arasında yer almaktadır.

Çeyizlik ve siparişleriniz için harika görselliği olan lif yapılışıdır. Farklı renklerde yapabilirsiniz.

Banyo lif siparişleri alan arkadaşlarımız için de sayfamızda yeni tasarım lif örnekleri bulunmaktadır. Vede daha fazlası bir çok kişiye hitap eden örnek galerimiz mevcuttur. Ayrıca video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olmaktadır. Yeni lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çerçeveli kare lif yapımı

Kolay kare lif modeli yapımı

İlk olarak yıldız tekniğinden taban yapıyoruz.

Taban kısmını hazırlamak için 10 fıstık yapıyoruz. İkinci sırada fıstıkları üçlü toplayıp yıldız tekniği yapıyoruz. Toplamda 10 na 10 kare yapalım.

Sonrasında üst kısmına çerçeve yapıyoruz. Yuvarlak fıstık yapıyoruz. 6 tıya 6 tı yapıp kutu tekniği uygulaması yapılmaktadır. 10 na 10 olacak şekilde örelim sonrasında taban yaptığımız kare parçayla fıstık ile birleştiriyoruz. Sonrasında tekrar farklı renklerde devam ederek istediğiniz boyuta gelene kadar örebilirsiniz. Orta kısmına puf çiçek yaparak bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çerçeveli kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ