Tığ işi bebek çorabı yapımı

Tığ işi bebek çorabı yapımı

Tığ işi bebek çorabı yapımı oldukça kolay olan harika görselliği ile siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir. Tığ işi bebek patikleri tercihiniz ise sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. Bir çok patik ve çorap yapılışlarını bulabilirsiniz.

Örgü patik modellerini yelek ve hırka modellerine uygun ip tercihi ile takım olarak yapabilirsiniz. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça faydalı olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi bebek çorabı yapımı

Örgü çorap yapılışı

2 Renk ip seçilmiştir. Sizler istediğiniz ipi seçebilirsiniz.

3/6 Aylık bebekler için uygundur.

2 Numara tığ kullanımı

Makas

İlk olarak uç kısmından başlıyoruz. Halka içine 12 trabzan uyguluyoruz. İkinci sırada çift batarak 24 trabzan yapıyoruz. Diğer sırada 1 çift 3 tek yaparak 30 trabzan oluşmaktadır. Arttırma yapmadan topuk kısmına kadar devam edelim. İstediğiniz sıraya ulaşınca topuk kısmını yapıyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü çorap yapımı, bebek patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Şiş modeli bebek patik modeli için farklı bebek patiği yapımı için linkimize tıklayabilirsiniz.

Tığ işi bebek çorabı yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ