Farklı bebek patiği yapımı

Farklı bebek patiği yapımı kolay patik modeli arayan arkadaşlarımız için iki şiş patik modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kış mevsiminin vazgeçilmezi bebek patikleri olmaktadır. Kıyafetlere uyumlu renk seçerek takım yapabilirsiniz.

Farklı bebek patik modelleri için sayfamıza ziyaret etmeyi unutmayınız. Kız ve erkek bebekler için bir çok modeli ulaşmak için yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde farklı bebek patiği yapımı video anlatımlı olarak sizlerin en kolay yapabileceğiniz model olacağını düşünüyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Farklı bebek patiği yapımı

3 ve 6 aylık bebekler için uygundur.

Bebe yünü kullanılmıştır.

3 Numara şiş kullanımı

50 ilmek ile başlanmıştır.

Toplamda altı sıra haraşo olacaktır. Sonrasında ön kısımı yapılmaktadır. 20 Sağ ve sol orta kısma 10 ilmek ayıralım. Orta kısımda 10 ilmeği düz örgü olarak örelim. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Patik modeli, bebek patiği yapılışı hepsi ve daha için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Kadife ipten ev botu yapımı için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Farklı bebek patiği yapımı video yapımı buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Patik modeli yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ