Kadife ipten ev botu yapılışı

Kadife ipten ev botu yapılışı çocuklar için panduf yapmak isteyen arkadaşlarımız için şık ev botu yapılışını video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Kız ve erkek çocukları için yapıla bilecek en güzel ev botu diyebileceğimiz harika model siz değerli takipçilerimizin beğenisini bekliyor.

Farklı patik modelleri için sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın…

Kadife ipten ev botu yapılışı

Pabduf yapımı

33, 34 ayaklar için uygundur.

Keçe taban kullanılmıştır.

Kadife ip tercihi

Ana kuzusu ipi

2 Adet işaretleyici

3,5 Numara tığ kullanımı

Yapılışı: Keçe tabanın her deliğine çift batarak başlayalım. Topuk kısmında üç çift batalım, sonrasında 12 delik çift batalım, sonrasında üç çift batık işaretleyici takalım çift ve üç çift olarak ayarlayalım.

Devamında iç taraftan ilmek alarak sık iğne tekniği uygulayalım. Çakma trabzan dediğimiz işlemi uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Ev patik yapılışı, bot patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kadife ipten ev botu yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel ev botu yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ