Ceviz kürü nasıl uygulanır

Ceviz kürü nasıl uygulanır

Merhabalar cevizin faydaları saymakla bitmiyor. Ceviz kürü nasıl hazırlanır ? nasıl uygulanır sorularına güzel cevapları yazımızın içinde derledik. Ayrıca cevizin faydaları vücudumuz için faydalı olduğumu bir çoğumuz bilmekteyiz. Ceviz kürü kilo verdirir mi ? ceviz kürünü hazırlamak kolay mı ?

Ceviz kürü veya ceviz suyu en çok bilinen yanı kolesterol için faysa sağladığı halkın genelinde böyle bilinmektedir. Ceviz kürü iştah kapatarak düzenli beslenme sağlandığında kilo vermemizde yardımcı olmaktadır.

Ceviz kürünün faydaları nelerdir ?

Kolesterol düşürme özelliği var

Yağ yakımına fayda sağlamktadır.

Tokluk hissi vererek iştah azaltır.

Detoks etkisi sağlamaktadır.

Saç sağlığına faydalıdır.

Spor yapanlar için kas yapımında faydalıdır.

Yaşlanma ve kırışık önleyici özelliğine cilt sağlığına faydalıdır.

Ceviz kürü nasıl uygulanır

Ceviz kürünün malzemeleri

2 Adet ceviz içi

1 Bardak su

Yapılışı : Akşamdan kabuklu cevizi ayıklayıp oda sıcaklığında su içerisine cevizi ekliyoruz. Sabah aç karnına kahvaltı öncesi ceviz suyunu içiyoruz ve cevizleri de yiyerek ceviz kürünü uygulamış olduk, size uygun diyetinize devam ederek ceviz kürünü ile destekleyerek düzenli spor yapılması durumunda sağlıklı kilo verimi mümkün olmaktadır. Video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sağlık, diyet, sağlıklı beslenme, sağlıklı diyet nasıl uygulanır hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Diyetteki sosyolog youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Ceviz kürü nasıl uygulanır video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ