Çeyizlerin Baş Tacı Lifler İçin Üçgen Lif Zemini

Çeyizlerin Baş Tacı Lifler İçin Üçgen Lif Zemini

Çeyizlerin yarısından çoğunu genelde lifler oluşturur. Renk renk, çeşit çeşit lifleri kullanmayacağımızı herkes bilse de çeyizlerin oluşması sırasında büyük rol oynar. Günümüzde kolay, farklı ve güzel lif modellerine ulaşımımız gelişmekte olan sosyal medya sayesinde oldukça kolay.

canimanne.com ailesi olarak çeyiz hazırlığında olanlar için kolaylık saylayacak bir çalışma ile karşınızdayız. Üçgen lif zemini nasıl yapılır? bununla ilgili bir anlatım videosu hazırladık. Videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında ise sitemizde paylaştığımız birçok lif süslemek için kullanılan motif modelleri ile kolay ve hızlı bir şekilde renk renk liflere sahip olabilirsiniz.

Zemininizin olmasını istediğiniz renkte lif ipi ve 2,2mm lik tığ kullanıyoruz.

Aşağı ekleyeceğimiz youtube videosu ile gereken bütün detaylar hakkında hemen bilgi sahibi olabilirsiniz. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Videomuzu beğenip youtube kanalımıza abone olursanız çok mutlu oluruz.

Görmek istediğiniz içerikleri, merak ettiklerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Aklınıza takılan her konuda yorumlardan bize ulaşabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Çeyizler İçin Üçgen Lif Zemini Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ