Çeyizlik kolay patik yapımı

Çeyizlik kolay patik yapımı patik modeli arayanlar için tığ işi kolay patik modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Patik modelleri en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılmaktadır. Çeyiz bohçasında yer alan en güzel patik modelleri canimanne.com sayfamızda birbirinden güzel patik modelleri bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Patik modelleri kış mevsiminin en çok tercih edilenleri arasındadır. Ev gezmelerinde oldukça fazla giyilen ayaklarımızda şıklığı yarıştıran patik modellerini yapmayı düşünüyorsanız bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız yardımcı olacaktır. Tığ işi, şiş örgü olarak birçok modelimiz bulunmaktadır. Yeni ve güzel patik yapılışlarında tekrar buluşmak üzere hoşçakalın..

Çeyizlik kolay patik yapımı

Çeyizlik kolay patik

1 Adet patik ipi, isteğe bağlı farklı yün iplerle örebilirsiniz.

2 Numara tığ tercihi, elinize yatkın tığ seçimi de tercih edebilirsiniz.

37 ve 38 numara ayaklar için uygundur.

Patik ucunu sihirli halka ile başlayıp 13 trabzan yapıyoruz. 2.sırada 26 trabzan 3.sırada 39 trabzan 4. ve 5. Sırada 39 trabzan 6 sırayı da 45 trabzan ile patik ucunu tamamlıyoruz. Model ön kısımdan kurulup alt tabanını trabzan yapıyoruz. Ön model sırası 7 sıradan oluşmaktadır. Her iki yanından ayrılıp yan kısmını örüyoruz. Topuk eksiltmesiyle topuk kısmını oluşturup bitiriyoruz. Kenar oyasıyla tamamlıyoruz. Kolay gelsin..

Patik modeli, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çeyizlik kolay patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel patik modeli için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ