Çeyizlik Nişan Bohçası İçin Lif Yapılışı

Çeyizlik nişan bohçası için lif yapılışı çeyizlerde nişan bohçasına en güzel lif modeli seçilmektedir. En ağır lif modelini özenle seçilip çeyiz bohçasında yerini almaktadır. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Kare lif, uzun lif, yuvarlak lif modelleri takım lif örnekleri en çok örülen modeller arasında yer almaya devam etmektedir..

Lif modellerinde sizlerin tercihi hangi modellerdir ? bizlere görüşlerinizi istediğiniz lif örnekleri için canım anne youtube kanalımıza görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizden gelen istekler doğrultusunda sizlere daha iyi hitap etmek adına görüşleriniz önemlidir.

Çeyizlik lif modellerinde bohçada takım lif modelleri daha sık görmekteyiz. Bohça içinde görsel sunum oldukça önemlidir. Lif modelini de ona göre seçilmektedir. Görselliğe önem veriyorsanız yuvarlak lif modelimizi tercih edebilirsiniz.

Banyo lif modelleri birçok modeli bulunmaktadır. Kolay basit lif yapılışları bulunmaktadır. Yeni el işi öğrenmeye başlayan hanımlarımız ilk etapta lif örerek başlamaktadırlar. Lif modelleri her kesime örneği bulanan el işleri arasında yer almaktadır.. Youtube kanallarında anlatımlı olması ilgiyi daha fazla arttırmaktadır. Örnek arayışına girmeden istediğiniz örneği youtube kanallarından bulmak işimizi kolaylaştırmaktadır.

Çeyizlik Nişan Bohçası İçin Lif Yapılışı

İstediğiniz lif ipi markasın kullanabilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçmeyi unutmayınız.

Yapım aşaması video anlatımında detaylı anlatılmıştır. İzleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz model olduğunu düşünüyoruz..

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bu güzel lif modeli için Suzan’ın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz..

Çeyizlik Nişan Bohçası İçin Lif Modeli Video Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ