Canım Anne

Çeyizlik renkli lif yapımı

Çeyizlik renkli lif yapımı

Çeyizlik renkli lif yapımı kalan lif iplerinizi bu güzel lif örneği ile değerlendire bilirsiniz. Görselliği güzel olan bu lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işlerinin en çok yapılan modelleri arasında lif modelleri almaktadır. Sayısız modeli olan lif örnekleri hanımlarımızın el emeği vede işi olmaktadır. Bir çok sipariş alan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sayfamızda sizlerin siparişleriniz için farklı vede yeni lif modellerini bulabilirsiniz.

Lif modelleri yeni öğrenmeye başlayanlar içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Lif modelinin başlama tekniği gibi bir çok video sayfamızda mevcuttur. Yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçaklaın..

Çeyizlik renkli lif yapımı

İplerin dansı renkli kolay lif modeli yapılışı

Lif modeli az kalan iplerimizi değerlendireceğimiz çeyizlik çok güzel bir model lif modeli olacaktır.

7 renk ip kullandık

2 Numara silikon saplı tığ kullandım

Siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeline 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada artırarak 4 sıra artırma yaparak ilerliyoruz 5 ci sırada renk değiştirip 4 sıra eksiltiyoruz ve her dilimi ayrı renk kullanıyoruz isterseniz iki renk kullanarak da yapabiliriz bu güzel modeli hep birlikte örelim detaylı anlatımı içinde videomuzu izleyerek yapabilirsiniz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer modelimiz rengarenk kalpli lif yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Çeyizlik renkli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/6FwqFPMyJMs
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ