Çeyizlik Yapraklı Lif Modeli Yapılışı

Gün geçmiyor ki birbirinden güzel lif modellerine bir yenisi eklenmesin. Çeyizlik yapraklı lif modeli de bugünün güzeli. Bu harika tasarım li,f modeli tam çeyizlere yaraşır bir model . Ayrıca sipariş alıp satış yapan arkadaşlara da çok sipariş getirecek cinsten.

Malzeme Olarak 5 renk lif ipi kullanılmış. 2mm yani sıfır numara tığ kullanılmış. Elinize yatkın olması ön planda tutularak 0 numaradan 8 numaraya kadar tığ kullanılabilir.

Uygulama aşamasında öncelikle beyaz ip ile zemin kısmı tamamlanan lifin , ikinci renk ile kenar tığlaması tamamlanmış. Yeşil iple yaprak detayları örüldükten sonra , ikinci ton yeşil ile yapraklar tamamlanmıştır. En son orta kısmına iri ve güzel bir gül motifi kondurulup tamamlanan lif modeli , bu haliyle beğenilerinize sunulmuştur. Detaylı anlatım için videoyu ziyaret ederek kolaylıkla örebilirsiniz.

Bu güzel modelin anlatımı için Sibelle Örgü kanalına çok teşekkür ederiz.

Sitemizi ziyaret ederek birçok farklı modelin anlatımına ulaşabilirsiniz. Dahası farklı örgü modelleri , örgü teknikleri . gerekli ölçüleri içeren tablolar bulabilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

en güzel çeyizlik lif modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ