Çeyizlik Yelek Modelleri

Genç kızların çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçalarından biri de el örgüsü birbirinden şık örgü yeleklerdir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan yelek modelleri olduğu gibi modern yeni ortaya çıkmış modeller de mevcuttur. Eskiyle yeninin buluşmasıyla birbirinden şık ve özgün modeller ortaya çıkmaktadır. Çeyiz sandıklarında bulunması gereken parçaların başında da bu örgü yelekler yer almaktadır. Çeyizlik yelekler daha çok beyaz ve krem renkler kullanılarak örülmektedir. Ancak siz dilediğiniz renkte örebilirsiniz.

El örgüsü yeleklerin bel kısmında kısa olan modelleri olduğu gibi uzun olan yelek modelleri de vardır. Özellikle de son dönemlerde tesettür kombinelerine eşlik eden örgü uzun yelekler yazın ve kışın kullanıma da uygundur. Birbirinden şık ve gösterişli yelek modelleri kombinelerinize renk ve farklılık katacaktır.

Çeyizlik Yelek Modelleri

  Çeyizlik yelek modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kalın iplikler ile örülen kışlık modelleri olduğu gibi ince iplikler ile örülen yazlık yelek modelleri de mevcuttur. Her iki türde de yelekleri tercih edebilir, kombinelerinize renk katabilirsiniz.

Çeyizlik yeleklerin şiş ile örülen modelleri olduğu gibi tığ işi örgü ile örülen yelek modelleri de vardır. Siz hangi alanda daha iyiyseniz o modelleri tercih edebilirsiniz. Çeyizlik yelekler daha çok krem ve beyaz renkte tercih edilse de siz farklı renkler de örebilirsiniz. Tek renk ile örebileceğiniz gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modelleri de tercih edebilirsiniz. Ancak hangi renk ip ile örerseniz örün önemli olan kaliteli ipleri tercih etmenizdir. Çeyiz sandıklarınızın bu nadide parçalarını kaliteli, tüylenmeyen, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Sizde birbirinden şık çeyizlik yelek örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla sizde kendinize, çeyizinize birbirinden şık yelekler örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma dedi ki:

    Bu yeleklerden iki tane almak istiyorum nasıl ulasabilirim

BİR YORUM YAZ