Çeyizlik yeni patik modeli yapılışı

Çeyizlik yeni patik modeli yapılışı

Çeyizlik patik modelleri nasıl yapılır ? patik modelleri ve örnekleri video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Patik modellerinde oldukça zengin içeriğe sahibiz farklı teknik ve örnekleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Patik modelleri hanımlarımızın çok kullandığı giysiler arasında yer almaktadır. Çok kullanılan patikler yıpranması fazla olduğundan yerine yeni modeller de fazlasıyla yapılmaktadır. Hanımlarımız yeni modelleri takip ederek kıyafetlerine renk uyumlu patikleri yapmayı tercih etmektedirler.

Çeyizlik yeni patik modeli tığ işi patik örneğidir. Yapılışı kolay video anlatımlıdır. Sayfamızda şiş patik modelleri de mevcuttur en yeni en güzel patik yapılışlarını video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilir. Yeni video patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çeyizlik yeni patik modeli yapılışı

Yeni model çeyizlik patik modelleri

Yapılışı 1 adet patik ipi 2.2 mm tığ

Makas

37 ve 38 numara ayaklar için uygundur.

Sihirli halka ile başlıyoruz. 4 sıra arttırma yapalım 48 adet 2 li tırabzan yapalım. 5. Sırada 48 tırabzanı tekrar yapalım.6 sırada modeli uygulayalım. Model 3 sıradan ve 3 model olduğun da ön kısmını bitirelim. Yan kısımlarını ayıralım ve yan kısmını 11 sıra yapalım. 12. Sırada 40 adet tırabzanı topuk için ayıralım 3 sıra topuk kısmını yapalım ve sık iğne ile patiği tamamlayalım. Kenar oyası ile bitirelim. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Tığ işi patik modelleri, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü ailem youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çeyizlik yeni patik modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ