Ceylan gözü lif modeli yapılışı

Ceylan gözü lif modeli yapılışı mısır tekniği ile örülen görselliği göze hitap eden lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri hanımlarımızın en sevilen el işleri arasındadır. Youtube kanallarında birbirinden en güzel lif modelleri yer almaktadır.

Banyo lif modelleri sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça önemlidir. En yeni modeller çeyizlerde yer almaya devam etmektedir. Sitemizde oldukça en yeni ve tasarım modellerine yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ceylan gözü lif modeli yapılışı

4 Renk lif modeli yapılışı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Elinizin sıklığına göre zincir sayısını çekerek halka oluşturalım. Halka içine fıstık uygulayalım aralarda zincir çekerek toplamda on bir fıstık yapalım. Diğer renk ip ile devam edelim, ara zincir içine tek tek üç fıstık yapalım. Dördüncü zincir içine çift fıstık yapalım yine üç boşluğa tek tek üç fıstık yapalım. Aralarda zincir sayımızı ayarlayarak, ipi kesip diğer renk ip ile yapmış olduğumuz yeşil fıstık aralarına üçerli fıstık uyguluyoruz. Devamında tek fıstık yaparak sırayı tamamlıyoruz. Tekrar ip değişimi ile fıstık uygulayarak dilimi tamamlıyoruz. Toplamda dört dilim hazırlayıp birleştiriyoruz. Detaylı anlatımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Ceylan gözü lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ