Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı oldukça şık olan farklı lif modeli arayan arkadaşlarımız için güzel model olduğunu düşünüyoruz. Lif örneğimizi lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif örnekleri video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine ve yapımda sizlere kolaylık sağlamaktadır. Hiç bilmeyen ve öğrenmek isteyen hanımlarımıza video anlatımlar yardımcı olmaktadır.

Lif modelleri çeyizlerinde en favorisi olmaya devam etmektedir. Çeyizlik lif örnekleri için sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. En son lif örneklerinden, takım lif yapılışlarına kadar bir çok modeli bulabilirsiniz. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı

Çiçek desenli kese lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığla plastik halkamızın etrafına 10 adet beyaz 10 adet renkli sık iğne yaparak başlıyoruz. Yıldız tekniğiyle yapılan modelin arka kısmı düz renk 26 sıra örülüyor. Öne denk gelen kısmı için ipler içten yürütülerek çiçek deseni yapılıyor. Desenli kısım bittikten sonra iki kat üst üste getirilerek kenar oyası yapılıyor. Kenar oyası için yıldız tekniğiyle 3 lü toplama yapıp tepesine tekli fıstık yapıyoruz. İdeal büyüklükte olan bu model çeyizler için kaçırılmayacak bir model. Detaylı yapılışı için vido anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ