Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus işi nasıl yapılı ? Tunus bebek yelekleri, Tunus işi patik modelleri, Tunus işi etek yapılışı video anlatımı mevcuttur..

Tunus işi örgü modelleri hanımlarımız tarafından çok beğenilen örgü tekniği arasında yer almaktadır. Bir çok örgü modelinde uygulanan örgü tekniğini, bebek yeleklerinde, hırka, bere, boyunluk yapılışı, yetişkin yelek modeli, battaniye modelleri gibi istediğiniz modelde örgü tekniğini kullanabilirsiniz.

Örgü modelleri kış boyunca en çok elimizde olan el işleri arasındadır. Yelek modelinden, patik ve kazak örgüleri çok yapılan örgü örnekleri arasında yer almaktadır. Sizlerde örgü modellerini seviyorsanız doğru adrestesiniz sizler için bir çok örgü modelimiz bulunmaktadır. Sayfamızın içeriğine bakarak örneklere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tunus işi örgü tekniği patik modellerinde en çok kullanılan teknik olarak yer almaktadır. Sayfamızda bir çok modelin video anlatımı mevcuttur. İzleyerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tunus tekniği tığ işi modelidir. İlk defa ismine duyan arkadaşlarımız için biraz bahsetmek gerekirse uzun şiş tığ ile yapılan güzel bir örgü modelidir. Zincir çekerek başlayıp zincirin içinden ilmek çıkartıp devamında ilmekleri tek veya çift topluyoruz. Model tekniği bu şekilde olurken örnek kurumu modele göre değişmektedir. Lastik detayları farklı olabiliyor. Bere modellerinde ve boyunluk, saç bandı yapımda hanımlarımız tercih etmektedir. Sizlerde video anlatımları izleyerek öğrenerek şık modelleri yapabilirsiniz.

Tunus işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tunus İşi Örgü Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ