Çiçek gibi yeni yuvarlak lif modeli yapılışı

Çiçek gibi yeni yuvarlak lif modeli yapılışı yeni lif örnekleri arayanlar için güzel yuvarlak lif modelini günlük ve çeyizlik tercih edebilirsiniz. Kutu tekniği ile örülen oldukça kolay lif çalışmasıdır. Video anlatımı ile yeni öğrenmek isteyenlerin tercih edebileceği lif modelidir.

Birçok lif modelini tasarım lif örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Son zamanların en çok örülen el işleri arasında lif modelleri olmaktadır. Çeyizlerde olmazsa olmaz lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır. Lif modellerinde sizin tercihiniz nasıl ? Tasarım modeller mi ? damat lif modeli, kese ve kare geniş model seçeneği ile hanımlarımızın el işlerinde vazgeçilmezi lif modelleri beğenileri almaya devam etmektedir.

Çiçek gibi yeni yuvarlak lif modeli yapılışı

5 Renk lif ipi

2 Numara tığ kullanımı,

Makas

Yapılışı : Kutu tekniği ile yapılmıştır. Sekiz dilimden oluşan, Üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım, uç uca dört fıstık yapalım dördüncü fıstık açık fıstık bir fıstık atlayıp yanındakine fıstık yapıp birlikte kapatalım, tekrar tepesine ve karşıya fıstık birlikte kapatalım kutu tekniği ile kutu oluşturduk, modeli çevirelim tekrar tekli kapalı fıstık yapalım tepesine açık karşıya açık birlikte kapatalım, aynı teknik ile devam edelim, ikiye iki kare hazırladık ipi kopartalım, beyaz ip ile devam ediyoruz. Dörde dört etrafına fıstık uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni yuvarlak lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ