Çiçek tarlası lif modeli yapılışı

Çiçek tarlası lif modeli yapılışı

Çiçek tarlası lif modeli yapılışı yeni lif tasarımı arayan arkadaşlarımız için harika bir lif modelidir. Modelimizde istenilen renkler kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi renk renk çiçek motiflerine yer verebileceğiniz şık lif örneği sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çiçek tarlası lif modeli çeyizlik lif modeli olarak tercih edilebilecek bir güzellikte olduğunu düşündüğüm ve kare lif çalışması sevenlerin de beğeneceği örnekler arasında yer alacaktır.

Lif modelleri ister çeyizlik olsun, ister hediyelik veya hanımlarımızın ev bütçesine gelir kaynağı en çok sevilen el işleri arasında olmaya devam eden çok örülen lif modellerimizi sayfamızda bulabilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için de çiçek tarlası modeli sipariş alacaktır. Yeni lif örneklerini canim anne adresinde mevcuttur. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. En güzel lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çiçek tarlası lif modeli yapılışı

Çiçek tarlası lif modeli

2 mm tığ tercih edilmiştir,

Makas

İstenilen lif ipi kullanabilirsiniz.

5 Zincir çekip halka oluşturalım. Bir zincir çekip ilmek dolayıp halka içine yarım trabzan dediğimiz 8 trabzan yapıyoruz. 1 zincir çekip ilmek uzatıp ilk trabzan tepesine batıp 7 dolgu yapıp kapatalım. Tekrar 4 zincir çekip dimine batalım. İlmek uzatıp yanındaki trabzana batalım ve dolgu yapalım sabitleyip kapatalım, 4 zincir çekip dibine batalım. Sıra sonuna kadar aynı işlemi yapalım. Çiçek kısmını tamamlayalım. Lif modelimizin yapılışını detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çiçek tarlası lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ