Bay bayan burgulu patik yapımı

Bay bayan burgulu patik yapımı

Bay bayan burgulu patik yapımı farklı patik modeli arıyorsanız çok güzel bay, bayan için yapıla bilecek harika patik modeli yapılışı sizlerin beğenisini bekliyor.

Bay, bayan burgulu patik modeli çeyizlik olarak yapılabilecek patik modelleri arasında yer almalıdır. Damat patik modeli olarak yapabileceğiniz şık patik örneğidir.

Patik modelleri el işlerinde en çok yapılan sevilen örgü modelleri arasında yer almaya devam ediyor. Yeni modeller sayfamızda mevcuttur. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Örgü sevenler için bir çok patik modelini sizlerle paylaştık umarım sevdiğiniz patik modellerini örüp kış mevsimi boyunca kullanmışsınızdır. Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde birbirinden farklı patik yapılışları bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni şık patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Bay bayan burgulu patik yapımı

Burgulu patik yapılışı

40/ 41 Numaralı ayaklar için uygundur.

Patik ipi kullana bilirsiniz. Patik modelimizde farklı bir ip kullanılmıştır.

3 Numaralı şiş kullanımı

Patik modelimize 51 ilmek atarak başlayalım. Tüm ilmekleri haroşa olarak örelim. Aynı işlemi 4 sıra olana kadar örelim. 15 ilmek ayıralım ayraç kullanabilirsiniz. 2 ilmek düz 3 ilmek ters örelim, 4 düz örelim, 3 ilmek ters örelim, 4 ilmek düz örelim, 3 ilmek ters örelim 2 ilmek düz öreceğiz. 15 ilmek kalmaktadır. Modelimizi çevirelim ve 5 ilmek düz örelim önceki sırada ördüğümüz ilmek ters olan düz geliyor bu şekilde örelim. Patik modelimiz detaylı yapabilmek için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin dileklerimi sunuyorum.

Patik modeli, patik, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Bay bayan burgulu patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ