Çiçekli baklava dilimli uzun lif yapımı

Çiçekli baklava dilimli uzun lif yapımı çeyizlik lif modeli arayanlar için harika görseli olan çiçek detaylı lif yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyizler için oldukça önemli olan lif yapılışları farklı lif örnekleri ve modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Lif modelleri tığ işinin en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Yapımı oldukça kolay olan lif çalışmaları geniş örnek seçeneği olması daha çok kitleye ulaşımını sağlamaktadır.

Lif modellerinde video anlatım yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olmaktadır. Modellerin kolay yapılışını video anlatımlar sağlamaktadır.

Ayrıca sayfamızda geniş örnek seçeneği ile bit çok lif örneğini ve yapılışını bulabilirsiniz. Yeni lif örnekleri ve tasarım lif modelleri sayfamızda bulunmaktadır.

Çiçekli baklava dilimli uzun lif yapımı

Yıldız tekniği yapımı uzun lif örneği

3 Renk lif ipi

İlk olarak uç uca toplamda on iki fıstık yapım on ikinci fıstığı kapatmadan tekrar fıstık yapıp diğer uca batarak halka oluşturalım. Devamında altı fıstık üzerine üçlü fıstık yapıyoruz. Arttırma işlemi uyguluyoruz çiçek detayları uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çiçekli baklava dilimli uzun lif yapımı video anlatımlı anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ