Çiçekli Havlu Kenarları – 2

Çiçekli Havlu Kenarları – 2

Çiçekli havlu kenarları her zaman ev hanımlarının en gözde eşyaları arasındadır. Çiçeklerle süslenmiş havlular banyolarımızda ışıltı saçar. Kibar, zarif, her zaman tercih edilen çiçekli havlu kenarları bu ürünlerden para kazanan yetenekli ev hanımlarımızın yoğun emeğinden geçer. Geçen zaman ve teknolojik gelişmeler de çağımızda daha modern modellere ışık tutarak, sizlere farklı modeller paylaşmamızı sağlıyor.

En başta çiçekli havlu kenarları dediğimizde aklımıza demode tasarımlar gelirdi. Ama artık demodelikten çıkıp; tam tersi şıklığı, sıcaklığı, modernliği yansıtmaktadır. Artık geleneksellikten çıkan çiçekli havlu kenarları hanımlar arasında konuşulan, fikir sorulan bir ürün haline geldi.

Bir çok çiçek modelinin işlenmesi, havluyu daha kaliteli gösteriyor. Havluya çiçekli havlu kenarları ile gelen zariflik, havlunun mutfakta kullanılmasını da yaygınlaştırdı. Artık hanımlar havluyu şık mutfak duvarlarına astığı küçük askılıklara asıyor. Bu yüzden kullanım alanları da artıyor.

Türk toplumunda misafir havlusu denilen bir kültür vardır. En güzel havlular misafir geldiğinde çıkartılır. Bunda en çok tercih edilen tığ işi çiçekli havlu kenarları ile süslenmiş havlular misafiri zevkinize hayran bırakacak. Havlular kadınlar için çok önemlidir. Çeyizlere ilk havludan başlanır, çiçekli havlu kenarları olanlar tercih edilir. Yeni eve taşınmış akrabalara, arkadaşlara çiçekli havlu kenarları olan havlu götürülür.

Kolay çiçekli havlu kenarları her zaman hanımların en çok tercih ettiği havlu süslemesidir. Eskiden sandıklarda saklanan havlular, çiçekli havlu kenarları modasıyla birlikte sandıktan saklanmak yerine artık bir an önce kullanılmak istenmektedir. Kullanılmak için kadınlarda heves oluşturup, banyonun şıklığından mutluluk yaratır. Yapımı kolay tığ işleri arasında bulunan havlu kenarı örneklerimize göz atarak, sizler de evinizde kolaylıkla kendi zevkinize uygun modeller deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ