Çiçekli Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı

Çiçekli Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı

Çiçekli kar tanesi lif modeli yapımı çeyizlik lif modellerin en çok tercih edilen lif modelleri arasında yer almaktadır.

Lif modellerimiz çeyiz için en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam ediyor. Yeni lif tasarımlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Birbirinden güzel, şık lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Lif örneğimizin de çiçek teması tercih edilmiş, çiçek sevmeyen yoktur severek yapabileceğiniz lif modeli olmasını diliyorum. Sevdiklerinize hediye olarak verile bileceğiniz el emeğiniz çok mutlu edecektir.

Lif modelleri yeni yeni öğrenen hanımlarımız için de video anlatımı oldukça faydalı olacaktır. Çok güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çiçekli Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı

Çiçekli lif modelinin yapımı

3 Renk lif ipi yeterli oluyor.

Elinize yatkın tığ seçimi tercih edebilirsiniz.

Modelin orta kısmından başlayıp trabzan ile çiçek yapıyoruz ve çiçeğin dış kısmına yaprak işlemi uyguluyoruz.

Orta çiçek bitince zemin için beyaz renk ip ile tekli fıstık yaparak çiçek ebatına gelene kadar örüyoruz 4 sıra yeterli oluyor. Çiçek ve ördüğümüz zemini birleştirip 8 ayrı dilim olacak şekilde tekli fıstık ile yuva hazırlıyoruz ve 1 sıra ikili fıstık yöntemi ile çerçeve dönüyoruz.

Hazırladığımız yuvalara yeşil ve seçtiğiniz uyumlu diğer renk ile çiçek uygulamasını yaparak lif modelimizi bitiriyoruz. En son kenar oyasını dönüp çok şık bir lif sahibi oluyoruz. Şekil olarak kar tanesini andıran bu model çeyizlerde çok sık tercih ediliyor. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli Kar Tanesi Lif Modeli Yapımı VİDEO ANLATIM

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ