Çiçekli kolay kare lif yapımı

Çiçekli kolay kare lif yapımı çeyizlerin en çok örülen vede istek alan lif modelidir. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız için video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kare lif modelleri arayan arkadaşlarımız için kolay kare lif modeli sizlerin aradığı model olacaktır. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde farklı bir lif modeli olacaktır.

Sayfamızda bir çok lif modelini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. En güzel lif örneklerinde video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çiçekli kolay kare lif yapımı

Malzemeler 3 renk lif ipi ( Beyaz, Pembe, Yeşil )

Makas, 8 numara tığ kullanımı sizler elinize yatkın tığ seçiminde bulunabilirsiniz.

Yapımı: Yıldız ve kutu tekniği

Model anlatımına 9 fıstıkla başladık 8 e 8 kutu tekniği bir kare motif ördük Her dört kenarına yıldız tekniği üçgen şeklinde ayrı ayrı örülür. Ve bu üçgen parçaları bir sırada eksiltme yapmadan örülür ikinci sırada ise eksiltme ye başlanır örülür. Beyaz üçgen kısmın ortasına yeşil ve pembe ile çiçek konur . Beyaz ile eksiltme yaparak bitirilir. Dört kenarını bitince bir sıra kutu tekniği örülür. Tekrar yıldız tekniği örülürken bir sırada yaprak örülür ve diğer sırada da pembe çiçek örülürken bir yandan da kenar oyası için küçük fıstıklar örülerek bitirilir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli kolay kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ