Çiçekli Lastik Toka Yapımı

Kız çocuklarımız için çok tatlı, pratik, renk renk bir çalışma ile karşınızdayız. Süslenmeyi seven ve takılardan, tokalardan hoşlanan küçük kız çocukları için düz lastik tokaları yenileyeceğiz. Bu tatlı çiçekli tokaları etrafınızdaki küçük kız çocuklarına hediye edip mutlu etmek isterseniz, hep birlikte yazımızın devamına geçelim.

Kısacık zamanda çok az malzeme ile bu tokaları elde etmek mümkün. Bu minik tokaları yapmak için bize gerekli olan düz bir lastik toka ile ona uygun renklerde küçük bir ip yumağı.

Aşağıya ekleyeceğimiz video anlatımında biz, 3.25 numara bir tığ ile yaptık fiyonkları. Siz kullanacağınız ipin kalınlığına ve dokusuna göre farklı numaralardaki tığları kullanabilirsiniz.

Tokanın yapımı için gerekli olan tüm bilgilere videoyu izleyerek sahip olabilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen herkese kolay gelsin, kullanacak olan küçük prenseslerde güle güle kullansın diyoruz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Çiçekli Lastik Toka Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ