Çiçekli uzun lif modeli yapılışı

Çiçekli uzun lif modeli yapılışı uzun lif sevenler için çiçek temalı şık lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Kızlarımızın çeyizine çok yakışacak olan çiçekli uzun lif modelini annelerimiz severek yapacaklarını düşünüyorum. Çiçek kısımlarını sizler istediğiniz renk seçenekleri kullanabilirsiniz.

Çiçekli uzun lif modelinin, takım olarak yapabilirsiniz. Sayfamızda yuvarlak ve kare lif örneklerini bulabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satış yapan arkadaşlarımız içinde harika takım lif ve tek olarak yapabilecekleri lif modelleridir. Farklı lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenen ve öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde lif teknikleri ve nasıl yapıldığını anlatan video anlatımlarımız mevcuttur oldukça faydalı olacaktır. Sizlerde çiçekli uzun lif modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni en güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çiçekli uzun lif modeli yapılışı

Çiçekli uzun lif modeli yapımı

Modelimize 2 numara tığ kullanılmıştır.

Yıldız tekniğiyle yapılan düz uzun zemin örüyoruz.

Uç kısımlarında plastik halkalardan kullandık. Kenar oyasını da fıstık üzeri pipirik olarak yaptık. Çiçekli kısım için bir katlı sarı çiçekten 2 adet puf çiçek, bir sari çiçek 2 puf çiçek 1 sarı çiçek yaptık. Puf çiçeklerin aralarına da sarı çiçek yaptık. Son olarak sari çiçeklerin arasına 3 fıstıktan oluşan yeşil yapraklar yaparak çiçekli kısmı bitiriyoruz. Dilerseniz çiçeklerin ortasına inci boncuk dikebilirsiniz. Çiçekli kısmı düz zemine dikerek modelimizi bitiriyoruz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
Uzun düz zemin lif modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ