Evde lavabo açma yöntemleri

Evde lavabo açma yöntemleri

Evde lavabo açma yöntemleri hanımların en çok zorlandığı ve işlerinin arasında tıkanan lavabo sıkıntısı olmaktadır.

Özellikle en çok mutfak lavabosu tıkanıklığı hanımlar için oldukça dert olmaktadır. İster istemez yemek artıkları, küçük kırıklar, çay tortuları lavabonun giderini tıkamaktadır. Sizlerde evinizde üç malzeme ile kolayca lavaboyu açabilirsiniz. Pratik ve ucuz yöntemler tercihlerimiz arasında yer almaktadır.

Evde lavabo açma yöntemleri arasında en çok bilinen sirke olmaktadır. Sirke kullanımı evimizde bir çok alanda kullanılmaktadır. Lavabo açarken bir kaç malzeme ve sirke yardımı ile maliyeti ucuz yapılışı kolay vede kimyasal olmayan doğal çözümler günümüz şartlarında tercihlerimiz olmaya devam etmektedir. Yeni güzel çözümlerle sizlerin karşısında olma dileğiyle hoşçakalın.

Evde lavabo açma yöntemleri

Tıkanan lavabo hele ki mutfakta hepimizin derdi olabiliyor. Sizlere küçük dokunuşlar ve kimyasaldan uzak sağlıklı çözüm geliyor.

1- Dört yemek kaşığı karbonat, yarım su bardağı sirke ve 2 litre sıcak su dökelim ve sonuç harika olacaktır. Veya limon tozu ve karbonat, sirke karışımını da kullanabilirsiniz.

2- Kurtarıcı olarak pompa kullanımı geçici çözüm olarak tercih edilebilir.

3- Kullandığınız ürünlerden çözüm alamadıysanız. Hazır lavabo açmak için toz karışımlar bulunmaktadır. Onları tercih edebilir.

4- Son olarak lavabo alt kısmını değiştirme yöntemi kalıyor. Kendiniz alıp kolaylıkla değiştire bilirsiniz.

Pratik bilgiler, püf noktaları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Evde lavabo açma yöntemleri VİDEO ANLATIM

5 Minute Rhythmic ideas kanalına bu güzel anlatım çok teşekkür ediyorum.
Evde lavoba açma yöntemleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ