Çiçekli uzun ve kese takım lif yapılışı

Çiçekli uzun ve kese takım lif yapılışı yeni model yeni tasarım lif örneklerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Takım lif modellerini sevenler için şık ve yapılışı bir o kadar kolay olan uzun ve kese modelini bir video anlatımda sizlerle buluşturduk, sizlerde istediğiniz renk tonları ile bu güzel lif modelimizi ister çeyizlik, hediyelik olarak yapabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapan satışa sunan hanımlarımız içinde en güzel lif modelleri sayfamızda bulabilirler. Çiçekli uzun ve kese modeli sizler için güzel siparişler getirebilecek bir takım lif örneği olduğunu düşünüyorum.

Çiçekli uzun kese takım lif örneğini öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Sizlerde sevdikleriniz için bu güzel lif modelini yapabilirsiniz. En yeni tasarım lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çiçekli uzun ve kese takım lif yapılışı

Kese ve uzun takım lif modeli

Yıldız tekniği uygulaması yapılmıştır.

7 Numara tığ seçimi, makas, iğne

İstediğiniz marka lif ipi kullanabilirsiniz. Renk sizlerin tercihine kalmıştır.

İlk olarak uzun liften başlıyoruz. 3 Zincir çekip 3 lü dolgulu fıstık uygulaması yapalım. Üst üste 8 tane fıstık yapalım. Son fıstık üzerine acık fıstık yapalım 3 açık fıstık yapıp kapatalım. Sıranın sonuna kadar 3 li fıstık yapıp kapatalım. Bu şekilde 3 li fıstık uygulamasına devam ediyoruz. Toplamda boyu 20 fıstık olana kadar ilerliyoruz. Uç kısmına çiçek detayını yapıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli uzun ve kese takım lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ